O nas

Firma Nazeli założona została przez doświadczoną projektantkę i konstruktorkę bielizny. Założycielka swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobywała początkowo w Armenii będącej jej ojczyzną. Tam też, wyjątkowe podejście nauczycieli oraz wielki wrodzony dar spowodowały, iż ów zawód stał się jej wielką życiową pasją. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania w latach dziewięćdziesiątych przyjechała do Polski. Kraj ten jest dobrze znany na całym świecie jako kolebka gorseciarstwa. Współpraca z wieloma producentami spowodowała nie tylko udoskonalenie kunsztu konstruktorskiego ale także regularne wizyty na salonach mody w takich miastach jak Paryż, Lion,Cannes czy Mediolan. Na przestrzeni lat spędzonych w świecie bielizny sama w sobie stała się bardzo dobrze rozpoznawalną marką nie tylko dla firm gorseciarskich ale także dla producentów haftów, koronek, druków i żakardów będących nieodłącznym elementem stylowej bielizny.

Zakładając firmę Nazeli, właścicielka postanowiła wcielić w życie swoją ponadprzeciętną pasję oraz wszystkie dodatkowo zdobyte umiejętności. Od pierwszych dni istnienia owocuje to rosnącym zadowoleniem klientek, które jak do tej pory nie mogły znaleźć dla siebie pasującego rozmiaru bądź fasonu.

Uśmiech i zadowolenie klientek powodują podejmowanie kolejnych kroków tak, aby w niedalekiejprzyszłości każda kobieta miała możliwość doznać przyjemności jaką daje noszenie bielizny marki Nazeli.